2013_09_15 XXIV Niedziela Zwykła

XXIV Niedziela Zwykła

dn. 15 września 2013 A.D.

  1.  W środę przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski i młodzieży. Natomiast w sobotę, tj. 21 września, przypada święto św. Mateusza – patrona naszej parafii. Zapraszamy na Msze św. odpustową o godz. 18:00, której będzie przewodniczył i kazanie wygłosi o. Andrzej Jakimiak CP.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży klas trzecich gimnazjum i starszych przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.
  3. We wspomnienie Św. Stanisława Kostki, 18 września (środa), parafia Św. Faustyny w Warszawie (ul. Żuromińska 2) zaprasza na spotkanie formacyjne wspólnoty różańcowe dziecięce i młodzieżowe.
  4. W naszej kaplicy w dni powszednie jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji Pana Jezusa od godz. 17:00. W tym czasie można też skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Serdecznie zapraszamy.
  5. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego (art. Więzień z Alei Niepodległości, Kandydatów nie zbraknie) i tygodnika Idziemy (art. Niechciany Jezus z żydowskiego obrazu, Granice dialogu, Nawrócona wiedźma).
  6. Nowy numer gazetki parafialnej Szczęściarz jest rozdawany przed kaplicą.

Dodaj komentarz