Ogłoszenia ( 10.05.2020)

  1. Przypominamy, że udzielona jest dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy Świętej aż do odwołania. Osoby korzystające z dyspensy zobowiązane są w sumieniu do uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej w domu za pośrednictwem transmisji w środkach społecznego przekazu.
  2. Prosimy o przestrzeganie liczby 60 wiernych na Mszy św. w naszym kościele i siadaniu pojedynczo w wyznaczonych miejscach. Osoby, które się nie zmieszczą mogą pozostać na zewnątrz kościoła i podejść tylko do komunii św.
  3. W czwartek święto św. Macieja Apostoła. W sobotę uroczystość św. Andrzej Boboli SJ, Kapłana i Męczennika, patrona metropolii warszawskiej i miasta st. Warszawy.
  4. W związku z epidemią nie możemy odprawiać majowego w terenie. Żeby tradycji uczynić zadość zapraszamy na transmisję Mszy św. w środy o godz. 18:00 i po niej nabożeństwa majowego.
  5. W środę przypada 13 maja dzień pierwszych objawień w Fatimie. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po nabożeństwie majowym – transmisja.
  6. Wpisując się w modowy nurt mamy do zaproponowania maseczki, jako cegiełki na budowę kościoła. Maseczki z logo Misja Gabriela są do nabycia w zakrystii w cenie 20 zł.
  7. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.