Ogłoszenia ( 26.01.2020)

 1. W następną niedzielę przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy św. będą błogosławione gromnice.
 2. Gromnice do nabycia w zakrystii po 15 zł.
 3. Drugi lutego jest też świętem życia konsekrowanego, tzn. ludzi w szczególny sposób poświęconych Bogu na drodze Rad Ewangelicznych – czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. W tym dniu będziemy prosić o liczne i święte powołania do życia zakonnego w naszych rodzinach i wspólnocie parafialnej. Jednocześnie polecamy Waszej modlitwie naszą wspólnotę zakonną pasjonistów.
 4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dziś grupa starsza po Mszy św. o godz. 18:00.
 5. W wyniku doświadczania różnych krzywd przez dzieci. W tych trudnych sytuacjach pozostaje modlitwa pełna wiary i ufności do Boga. Misja Gabriela zaprasza wszystkich 27 stycznia na Mszę św. o godz. 18:00 i po niej na różaniec w intencji dzieci skrzywdzonych. Słowa modlitwy i szczegóły akcji podane są na stronie www.misjagabriela.pl
 6. Zapraszamy Liturgiczną Służbę Ołtarza (Ceremoniarzy, Lektorów, Ministrantów oraz Kandydatów) na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00. Tego dnia na Mszy św. o godz. 18:00 będzie obrzęd włączenia do LSO kandydatów. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji wszystkich służących przy Ołtarzu. Jeśli ktoś z dorosłych panów chciałby również służyć przy ołtarzu, zapraszamy bardzo serdecznie na spotkanie. Bliższe informacje u o. Grzegorza.
 7. Zespół Vox Gloria zaprasza młodzież licealną i starszą do wspólnego śpiewania. Najbliższa próba odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19:00.
 8. Zapraszamy na warsztaty „Kreatywnych Pań”. Zajęcia FIT MIX odbywają się co piątek o godz. 18.30 w harcówce w cenie 10 zł. Gwarantujemy rozgrzewkę w rytmie energetycznej muzyki, spalanie kalorii z uśmiechem na twarzy. Zajęcia poprowadzi Marta Gajewska – instruktorka z wieloletnim doświadczeniem.
 9. Serdecznie zapraszam na IV Charytatywny Bezalkoholowy Bal Wielkanocny, który odbędzie się 18 kwietnia 2020r. Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę prowadzoną przez wodzireja Piotra Pastora przy zastawionym stole. Koszt od osoby to 150 zł.
 10. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1% podatku na Parafię.
 11. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.