Plan kolędy 2019/20

I tydzień adwentu

02.12 – poniedziałek od 17:00 (4)-98

  • Ul. Ostródzka: strona nieparzysta 197 – 281

03.12 – wtorek od 17:00 (5)-113

  • Ul. Ostródzka: strona parzysta 142 – 260 (z blokiem 156)

04.12 – środa od 17:00 (5)-105

  • Ul. Ostródzka: strona nieparzysta 109 – 195

05.12 – czwartek od 17:00 (5)-91

  • Ul. Ostródzka: strona parzysta 112 – 132

06.12 – piątek – I piątek miesiąca

07.12 – sobota od 10:00 (6)-133

  • Ul. Ostródzka: strona nieparzysta 57 – 107
  • Ul. Ostródzka: strona parzysta 82 – 110

II tydzień adwentu

09.12 – poniedziałek od 17:00 (4)-89

  • Ul. Zdziarska, Zmyślona, Pszeniczna
  • Ul. Stogi, Spichrzowa

10.12 – wtorek od 17:00 (4)-82

  • Ul. Babinicza, Wierzbiny, Małych Dębów, Dziwna
  • Ul. Przejezdna

11.12 – środa od 17:00 (5)-112

  • Ul. Ostródzka: strona parzysta 54 – 80 (z osiedlem Viking I)

12.12 – czwartek – od 17:00 (5)-96

  • Ul. Małego Rycerza, Ketlinga
  • Ul. Oleńki, Rzędziana

13.12 – piątek od 17:00 (4)-57?

  • Ul. Billewicza, Warzelnicza, Mirabelki

14.12 – sobota od 10:00 (6)-119

  • Ul. Brzeziny, Białołęcka, Dobka z Oleśnicy

III tydzień adwentu

16 – 17.12 – poniedziałek i wtorek – Rekolekcje adwentowe

18.12 – środa od 17:00 (3)-68

  • Ul. Porannej Rosy, Bohuna, Staropolska, Kamykowa 1, 3, 5, 28
  • Ul. Staropolska, Ogniskowa, Kominkowa, Piasta Kołodzieja 34

19.12 – czwartek od 17:00 (3)-68

  • Ul. Berensona 1 – 9, 11, 13 – 19 (bez bloków)
  • Ul. Współczesna

20.12 – piątek od 17:00 (3)-59

  • Ul. Twórcza 1 – 43
  • Ul. Maćka z Bogdańca, Hajduczka

21.12 – sobota od 10:00 (4)-105

  • Ul. Juranda ze Spychowa
  • Piasta Kołodzieja 72

Po Świętach Bożego Narodzenia

28.12 – sobota od 10:00 (5)-152

  • Ul. Twórcza strona nieparzysta nr 51-79
  • Ul. Twórcza strona parzysta nr 62-80
  • Ul. Zbożowa

30.12 – poniedziałek od 17:00 (4)-78

  • Ul. Kamykowa 31 – 57, Piasta Kołodzieja (bez os. Kamyk Zielony)
  • Ul. Kamykowa 13, 15 i 36, Nurmiego 5 – 18

Po Nowym Roku

02.01 – czwartek od 17:00 (4)-90

  • Ul. Lapońska i Eskimoska (osiedle Viking III)
  • Ul. Kamykowa 25 – 44 (osiedle Zielony Kamyk)

03.01 – piątek – I piątek miesiąca

04.01 – sobota od 10:00 (5)-154

  • Ul. Nurmiego i Reniferowa (osiedle Viking II)
  • Ul. Kamykowa 49 – 54 (osiedle Zielony Kamyka)
  • Ul. Piasta Kołodzieja 47 – 52B (osiedle Zielony Kamyka)

7 – 11 styczeń

07.01 – wtorek od 17:00 (3)-89

  • Ul. Piasta Kołodzieja 52C – 75 (osiedle Zielony Kamyka)
  • Ul. Berensona 10A

08.01 – środa od 17:00 (3)-66

  • Ul. Berensona 10, 10B

09.01 – czwartek od 17:00 (3)-78

  • Ul. Berensona 10C, 10 D

10.01 – piątek od 17:00 (3)-80

  • Ul. Berensona 10E, 10F

11.01 – sobota od 10:00 (4)-144

  • Ul. Berensona 12E

13 – 15 styczeń

13.01 – poniedziałek od 17:00 (3)-80

  • Ul. Berensona 10G, 10H

14.01 – wtorek od 17:00 (3)-73

  • Ul. Berensona 12, 12A, 12B

15.01 – środa od 17:00 (3)-72

  • Ul. Berensona 12C, 12D

16.01 – 30.01 – Możliwość umówienia kolędy indywidualnie w zakrystii lub kancelarii parafialnej.